fbpx
Přejít k navigační liště

Autorka: Bc. Martina Kulichová, certifikovaný kouč PURE MIND, osobní trenérka, lektorka Fitness Institutu, motivační řečník. Specializace na koučink v oblasti osobního rozvoje, rozvoje potenciálu a talentů, zvládání dlouhodobého stresu a úzkostí, práce s emočním tukem, přijmutí sebe sama a akceptování své sebehodnoty a sebevědomí.

Přejete si zažít konečně vnitřní klid a přestat se aspoň na chvíli honit za povinnostmi, termíny, úkoly, schůzkami, nepříjemnými myšlenkami, za pomyslnou dokonalostí a pocity, že musíte stihnout vše? Toto vše nám řídí stres a z dlouhodobého hlediska nám neděla dobře, ani na těle, ani na psychice.

Jestli že cítíte, že byste nejraději bouchli rukou do stolu a řekli A DOST, teď jsem na řadě já. Nebo byste nejraději zalezli do postele a chvíli si pobrečeli, aby vás nikdo neviděl. Nebo cítíte, že potřebuje aspoň na chvíli „VYPNOUT“, tak přesně pro vás je tato video přednáška určena.

Spousta lidí si myslí, že nejsou pod stresem a tlakem, že jsou naprosto v klidu, jak říkají. Až postupem času zjišťují, že jim některé situace škodí a začínají si uvědomovat, že stres je opravdu všude kolem nás a že když s ním začneme pracovat ke svému prospěchu, tak nám může být i pomocníkem a ne škůdcem. Tak i o tomto je video přednáška, jak se zaručeně zbavit stresu a úzkosti.