Koučink s Martinou Kulichovou

Specializace na koučink v oblasti osobního rozvoje, rozvoje potenciálu a talentů, zvládání dlouhodobého stresu a úzkostí, práce s emočním tukem, přijetí sebe sama a akceptování vlastní sebehodnoty a sebevědomí.

  • Necítíte se šťastní ani spokojení ve svém životě a nevíte proč.
  • Nevěříte si a bojíte se prosadit ve společnosti.
  • Máte nízké sebevědomí v partnerské oblasti a chcete jej změnit.
  • Rádi byste pozitivně působili na lidi, ale jste stále unavení a podráždění.
  • Trápí vás nepříjemné nálady, nervozita a úzkosti.
  • Chcete zhubnout a cítit se zdravě, ale nedaří se vám to.
  • Bolí vás často záda a nevíte, co s tím.

Setkávám se se spoustou lidí, kteří nevědí, co koučink osobního rozvoje nebo chcete-li životní koučink znamená. Pojďme si tedy společně říci, co je podstatou koučinku. Jestli máte zkušenosti s psychologem, tak je to dosti podobné, neříkám stejné, ale podobné.

Přijdete do “koučovny”, posadíte se do příjemného křesla. Naproti vám sedí kouč a vy mu sdělujete svoje momentální rozpoložení, zkušenosti, cíle, sny, přání, strachy, bolesti…

Během sezení vám kouč nastavuje tzv. zrcadlo, což znamená, že konečně vidíte, slyšíte a cítíte, co se ve vás děje a hlavně PROČ. V průběhu, kouč využívá metody, techniky, znalosti a zkušenosti v ten nejlepší prospěch klienta, tak, aby důvod, proč ke kouči přišel, našel své řešení. Po sezení odcházíte namotivovaní, ustálení, celiství a uvědomělí si situací, které se vám dějí a PROČ se tak cítíte. Samotné uvědomění je léčivé a člověk dokáže se svým životem lépe a šťastně naložit, protože ví, jak na to.

Kouč je tedy člověk, který neříká lidem, co mají a nemají dělat, nýbrž jim ukazuje cestu, jak svých přání dosáhnout. Stručně – dokáže vás dostat z bodu A do bodu B. 

A o tom je koučink.

Láká vás osobní koučink? Nabízím vám možnost koučinku ON-LINE
Chcete vykročit vpřed a být šťastní? Ráda budu průvodkyní na Vaší cestě ke štěstí.

Koučinkové sezení přes Skype

Cena: 1500 Kč 990 Kč / 36 € / 60 minut

Máte zájem o koučinkové sezení? Vyplňte formulář, popište svou životní situaci a domluvíme se na nejbližším možném termínu.