MYŠLENÍ HOJNOSTI – Třítýdenní Online Kurz

Zvykli jsme si, že vztah k penězům je náročné téma. Nabízím vám svůj osvědčený pohled na dostatek a hojnost. Metodu, která mi pomohla během patnácti let dojít od chudé studentky k tvůrkyni projektů osobního rozvoje s mnohamilionovým auditoriem vděčných čtenářů
(můj příběh si můžete přečíst zde).

Váš příjem závisí na tom, co vysíláte do světa.

Peníze jsou energie, jejich přítomnost nebo nepřítomnost v životě závisí na našem stavu, energii a našich vlastních přesvědčeních.

Veškerý vztah k penězům začíná naším myšlením. Jestliže jsme si v hloubi duše jisti, že si dostatek a hojnost nezasloužíme, budou se události na naší životní cestě vyvíjet takovým způsobem, že všechno, co se nám bude dít, bude odrážet toto naše vnitřní negativní nastavení. Všechno kolem nás bude potvrzovat to, v co tak svatě věříme.

Abychom se mohli přemístit do příznivější vrstvy peněžní reality, musíme přenastavit systém svých vnitřních přesvědčení, rozebrat do posledního dílku svůj obraz světa, zbavit ho všeho, co nám brání mít dostatek a nahradit nedobrá nastavení jinými, která budou působit v náš prospěch a vytvářet právě tu realitu, kterou bychom rádi viděli.

Co jde dovnitř, jde také ven.

Život se podobá mlýnku na maso – co do něj člověk vloží jako materiál, to vyjde v podobě výsledku z mlýnku ven. Budeme-li do každé svojí životní situace přidávat strach a obavy, pochyby, odpor a pohrdání penězi, dostane se nám výsledku plně odpovídajícího těmto postojům.

Všimněte si, že lidé, kteří mají věčný nedostatek peněz, často zaujímají opovržlivý postoj vůči těm, kdo žijí v dostatku. Často můžeme dokonce slyšet soudy „Poctivou prací by takové peníze nezískali“. „My jsme skromní, nám stačí, co máme“, „Peníze kazí lidi“ nebo rovnou „Peníze jsou zlo“.

Naopak lidé, kteří se nacházejí na opačné straně peněžní bariéry, mají k penězům vztah láskyplný a úctyplný. Vědí, že úspěchu se nedosahuje snadno, vědí, kolik stojí každá koruna a vidí také, jaké možnosti se jim otevírají.

Vaše finanční bloky jsou ve vaší hlavě.

Všechno, co musíte udělat, je změnit své vidění světa a svá ustálená přesvědčení. Musíte přestat být trpitelem a začít se konečně na svět dívat jinýma očima.

Když hojnost a bohatství vytvoříte ve vlastní hlavě, vytvoříte ho také jako výsledek ve svém materiálním světě.

Zveme vás do kursu Smart Akademie „Myšlení hojnosti“.

Začátek – ihned.

Učit se můžete kdekoliv.
Nemusíte nikam jezdit, výuka probíhá na místě, které Vám vyhovuje, v čase, která se hodí Vám.

Výuka nezáleží na kvalitě internetu. Stačí mobil a máte to nastálo.
Každý den dostanete na svůj email odkaz na PDF ke stažení. Žádná dlouhá videa, vše dostanete ve formátu PDF a můžete se do toho pustit kdykoliv. Po skončení kurzu budete vždy mít možnost projít materiál znovu a zlepšit své výsledky.

Praktická zaměřenost.
Kurz se skládá z teoretické části a praktických úkolů, které jsou zaměřeny na vypracování potřebných zkušeností.

Na konci každé lekce je domácí úkol. K dosažení výsledku je důležité domácí úkoly vypracovat.
Můžete je vypracovávat sami pro sebe. Můžete je však také poslat na
e-mail smartakademie@gmail.com. Bude to pro vás dodatečná motivace k vypracování úkolu, určitý tlak na disciplinu a důkladnější zpracování otázek.
Domácí úkoly potřebujete především vy sami. Všechny pročítám, protože je však účastníků hodně a tento kurz není jediný, ne vždycky zvládnu odpovědět všem. Často mám z jejich vypracování radost, protože většinou bývají zpracovány kvalitně. Pokud narazím na otevřený problém, když se někdo do otázky zamotá nebo nejde správným směrem, mohu poradit některá doplňující cvičení nebo doporučit knihy / filmy k dosažení lepšího výsledku a zvýšení efektivity.

Komu je tento kurz určen:

 • Ze všech sil se snažíte peníze udržet, avšak na konci každého finančního měsíce je výsledek jeden a tentýž — prakticky žádné peníze vám nezbudou.
 • Chtěli byste změnu k lepšímu, bojíte se však ztratit to, co už máte.
 • Pokoušíte se šetřit na všem, na čem se dá, na výsledku to však nic nemění. To vás drtí.
 • Rádi byste se z téhle pasti dostali a žili životem svých snů, nevíte však, jak to udělat a čím začít.
 • Když vidíte ty vyvolené, kteří jsou na tom finančně lépe než vy, rádi byste věřili, že i vám se může podařit jít touto cestou.
 • Uvědomujete si, že existují určitá pravidla a zákony peněz, které je prostě nutné poznat a uplatnit, aby člověk dosáhl potřebného výsledku.
 • Cítíte, že jste připraveni měnit sebe i svůj život k lepšímu.

S jakým výsledkem můžete počítat?

 • Uvědomíte si přesně, jaké jsou vaše finanční perspektivy vzhledem k tomu, čím se zabýváte.
 • Uvidíte nové možnosti a horizonty peněžního myšlení, nedostupné většině lidí.
 • Zapracujete na svých přesvědčeních, která se ve vašem rodu utvářela po staletí.
 • V praxi, krok za krokem naučíte zbavit svých finančních bloků
 • Začnete si vytvářet kvalitativně nové myšlení.
 • Rozbijete skleněný strop svých limitů
 • Vytvoříte si nový obraz svojí šťastné reality.
 • Konečně se začnete posunovat ke svým finančním cílům.
 • Začnete si budovat takové okolí, jaké potřebujete.
 • Naučíte se přijímat od života dary.
 • Naučíte se, podle jakých zásad dostávat a dávat, abyste dosáhli potřebných výsledků.
 • Za pomoci účinných metod se vydáte cestou vytváření dostatku a hojnosti ve vlastním životě.

Autorka kurzu

Osobní příběh

Prosinec 2005. Ostrava. S budoucím manželem bydlíme v malém pokojíku v Hotelovém domě Jindřich. Před měsícem jsme přijeli do Česka. Zatím neumíme česky a chodíme na lekce češtiny, abychom mohli pokračovat v magisterském studiu.

Příjem pro oba dva — 5000 Kč měsíčně. 3600 platíme za pokoj, nedávno k tomu ještě přibylo 50 korun za užívání rychlovarné konvice a 30 za notebook. V našem rozpočtu jsou to hodně citelné položky. Pět set měsíčně dáme za telefon a MHD.

Měsíčně nám zbývá miň než tisíc korun na jídlo, oblečení a další výdaje.

Máme malý záchranný polštář pro případ nečekané potřeby – všechny naše úspory. 20 tisíc, které jsme si s sebou přivezli. Tají jako sníh na slunci.

Chodím do supermarketu nakupovat to nejlevnější jídlo. Skutečnou pochoutku pro nás představuje balení salámových odřezků – 69 korun za kilo. Takovou směsku odřezaných špiček různých salámů prodával Carrefour. Moc dobré byly také slevové akce. Pečlivě hlídám ceny základních potravin. Znám je nazpaměť.

Učím se kombinovat potraviny a vařit tak, aby to bylo dobré a levné. Někdy se domluvíme se sousedy z jiných pokojů, přinesou nějaké jídlo, někdo třeba kuřecí stehýnko, jiný brambory a další zeleninu a vařím pro všechny. Každý z toho něco máme – teplé jídlo, je ho hodně a je nám veselo.

Ledničku nemáme, jídlo dáváme za okno na římsu. Jednou silný vichr rozházel tuhle naši ledničku kolem dokola. Ptáci zobali zbytky večeře, které měly být naší snídaní…

Koupelnový závěs tvoří slepené pytle na odpadky. To nejcennější, co máme, je notebook koupený za peníze vydělané při studiích v Německu, pak ještě žehlička a varná konvice.

Obracím každou korunu a cítím uvnitř velký vztek sama na sebe, na celou tuhle situaci, na ty, kdo si z jídla i oblečení kupují, co chtějí. Nemáme prakticky nic kromě skálopevné víry, že se z toho dostaneme a jednou budeme svůj příběh vyprávět.

Ale nehledě na všechno pokoření a na těžkou situaci, žije ve mně i tak zvaná konstruktivní zlost. Nemořím se otázkou „Proč tu vůbec jsem“, každý den přemýšlím nad tím, co bych mohla udělat, aby věci vypadaly jinak. Co podniknout, kde je pro mě jaká možnost, kde bych se mohla projevit.

Je mi jasné, že cesta zpátky neexistuje. Jsem ochotná pracovat dnem i nocí, jen abychom se z toho dostali, abychom si mohli dovolit normální jídlo, oblečení a bydlení. Chci jet k rodičům normálním vlakem nebo ještě líp letět letadlem a ne osobáky s pěti přesedáními a nocováním po nádražích. Chci mluvit s maminkou po telefonu tak dlouho, jak chci a ne pár minut týdně – „Ahoj, všechno OK, jsem živá a zdravá“. Chci prostě jít do obchodu a koupit si, co chci. Chci žít v radosti a dostatku…

===

Zima 2019. Praha. Mám za sebou deset let práce v kosmetické firmě, vytvoření mnoha projektů, úspěšných i neúspěšných, budování od nuly a následný prodej podniků, dvouleté hledání něčeho, co bych dělala opravdu ráda a konečně – nadšená práce v oblasti, která se mi líbí – v oblasti osobního rozvoje.

Jedu centrem Prahy ve svém Lexusu, kochám se pohledem na Pražský hrad. Vezu synka do soukromé školky. Poslouchám interview s nějakým úspěšným mužem, rozšiřuji si rozhled a efektivně využívám čas.

Předám syna vychovatelce a pojedu do sídla naší firmy v Karlíně, kde se chystají desítky zakázek, které budou odpoledne rozeslány vděčným klientkám v oblasti krásy.

Jsou přede mnou čtyři hodiny práce na mých online projektech — jsou to pro mě čtyři hodiny nadšení a radosti.

Křídla mi dává vědomí, že během tohoto dnešního dne navštíví moje stránky 20-30 tisíc lidí, někdo z nich příjemně stráví čas, jiný se dozví něco nového, další něčím zlepší svůj život, dostane se z deprese nebo životní krize a ještě jinému se zvedne nálada a od srdce se zasměje. Někdo se přihlásí do některého z kurzů Smart Akademie a začne svou cestu k lepšímu životu.

V poledne syna vyzvednu a pojedeme domů. Budeme odpočívat, půjdeme ven, budeme spolu trávit čas a užívat si, že jsme spolu.

Dneska můžeme s manželem a se synem kdykoli se nám zachce letět do jakéhokoli místa na světě na jak dlouho chceme, seznámit se s jinou zemí a kulturou. Cestujeme pohodlným druhem dopravy. Nemusím počítat, kolik dnů dovolené ještě mám, nemusím se domlouvat se zaměstnavatelem, protože jsem sama zaměstnavatelkou.

Loni jsme byli v Istanbulu, Římě, Barceloně, Berlíně, dvakrát jsme navštívili rodiče v Bělorusku, viděli jsme šest českých hradů a zámků a strávili několik víkendů v nejkrásnějších českých městech.

Pravidelně s manželem posíláme peníze na charitu — na fondy pomoci dětem, lidem bez domova, opuštěným zvířatům. Podstatně zlepšujeme kvalitu života svých rodičů.

 Naše cesta z ostravské svobodárny se společnou kuchyní a odřezky salámů k vlastnímu podniku s aktivními i pasivními příjmy byla těžká a trnitá, ale stálo za to ji projít a vyprávět o ní.

Za ty roky jsme se dopustili i mnoha chyb a omylů, měnili jsme se my, měnilo se naše myšlení, sebehodnocení i finanční výsledky, měnily se projekty i vidění světa. Roky jsme krok za krokem vytvářeli svoje nové myšlení, obrušované spoustou těžkostí a omezení.

Moje cesta nebyla lehká, za spoustu znalostí jsem draze zaplatila řadou chyb a hlavně – roky svého života.

Můžete se s těmito znalostmi seznámit teď, začít je hned uplatňovat a získávat výsledky hned dnes. Nemusíte čekat roky, nemusíte projít hromadou zkoušek. Seznamte se s nimi, jednejte podle nich a mějte výsledky.

A hlavně si pamatujte, že ať jste momentálně v jakkoli těžké situaci, vždycky je nějaké východisko.

Celý svět začíná vámi, vašimi přesvědčeními, vaší vírou ve vlastní síly. Jen se podívejte, kolik už jste toho v životě překonali! Copak se složitá finanční situace může stát překážkou na cestě k životu vašich snů?

Finance jsou jednou ze životních sfér. Je to pouze úkol, který je třeba se naučit řešit. Není zase tak těžký, poradit si s financemi je snazší, než řešit úkoly například ve vztahové oblasti. Protože tu jsou pevně daná pravidla a jasné zásady. Jako při hodině matematiky. Tam také existuje úkol a existuje způsob řešení. Stejně jako tady. Je to prostě úkol a pokud se vám ho nedaří vyřešit, znamená to, že nemáte nástroje – vědomosti. Musíte se řešení zkrátka naučit. Všechno, co to od vás vyžaduje, je váš čas a ochota na řešení pracovat.

Program kurzu.

Modul 1 — Uvědomění.

7 cvičení, která vám pomohou vyznat se ve svojí finanční situaci a hned také podniknout kroky k jejímu zlepšení a získání okamžitých výsledků.

Modul 2 — Měníme myšlení – měníme život.

7 cvičení zaměřených na změnu vašeho myšlení v myšlení dostatku, na vybudování kvalitního úspěšného okolí, zbavení se nepotřebných přesvědčení vedoucích k chudobě a nastavení svého přijímače na vlnu úspěchu a rozkvětu.

Modul 3 — Cesta k hojnosti.

Techniky a metody bohatých lidí z celého světa. 7 praktických efektivních cvičení k vytvoření naprostého dostatku a hojnosti v životě.

Kurz „Myšlení hojnosti“ je koncentrátem znalostí a postupů, které vás přemístí do lepší finanční reality.

Je to jednoduché – 21 dnů cvičení, vaše odhodlání ke změnám – a váš život zazáří novými barvami.

Pokud jste připraveni na změny, pokud jste ochotni na sobě pracovat a změnit tuto svou životní oblast k lepšímu, ráda vás v kurzu „Myšlení hojnosti“ a ve vašem novém, bohatstvím naplněném životě přivítám !

Cena: 2490 Kč  1790 Kč / 65 €

Začátek – ihned. 

REGISTRACE