fbpx
Přejít k navigační liště

 

Možná jste viděli film „Tajemství“ nebo jste četli stejnojmennou knihu Rhondy Byrne, nebo i různou jinou literaturu o zákonech vesmíru nebo o zákonu přitažlivosti.

Máte pocit, že všechno není tak jednoduché, jak nám to vysvětlovali na hodinách fyziky? Možná jste stejně jako já pozorovali události, ke kterým v životě dochází a dělali si své závěry, hledali vzájemně propojené řetězce a docházeli k závěru, že nic se neděje prostě jen tak.

Moje hledání odpovědí začalo dlouho před tím, než jsem film „Tajemství“ viděla. Jestliže pro mnoho lidí byl tento film něčím jako skutečným odhalením tajemství, pro mě byl spíš jen dalším potvrzením toho, že moje přesvědčení a závěry měly své opodstatnění.

Dohady o tom, že puzzle mého života se skládá až podivuhodným způsobem, přece jen nebyly tak docela dohady.

Rozhodla jsem se s vámi podělit o své vidění této otázky, povědět vám o své zkušenosti, o událostech svého života, svých přáních a jejich uskutečnění. Jsem si více než jista, že jestliže vás takové porozumění prostoupí, začnete provádět své vlastní pokusy. Časem se naučíte ovládat realitu, přitahovat do svého života to, co potřebujete a obracet události potřebným směrem.

Nabízím vám jednoduchá cvičení. Experimenty, v jejichž důsledku uvidíte, jak se vaše realita postupně proměňuje.

Mým cílem je ukázat vám, jak můžete mých zkušeností využít k utváření své vlastní zkušenosti s ovládáním reality.