fbpx
Přejít k navigační liště

Dobrý den, jmenuji se Natalia Byková a zabývám se vytvářením projektů pro lepší život.

Nabízím Vám udělat si jednoduchý test, který vám ukáže silné a slabé stránky vaší osobnosti a umožní vám uvědomit si, na čem musíte v první řadě pracovat, abyste svůj život vylepšili ve všech směrech.

Před lety jsem ještě hledala optimální vyváženost. Stále jsem hasila požáry, které se v mém životě objevovaly. Otázky práce a kariéry jsem začínala řešit od finanční nuly.

Čekal mě úspěch, ale začínala jsem pociťovat v práci vyhoření, protože kariérních a finančních výsledků jsem dosahovala za cenu vlastního zdraví.

Potřebovala jsem dalších pět let a tři operace, abych pochopila, jak je třeba zacházet s vlastním zdravím a co si přeje moje tělo.

V této souvislosti pak vyvstaly otázky hledání sebe sama a takového zaměstnání, které by mi umožnilo vytvořit si ideální životní styl a zároveň každý den vnášelo do mého životu smysl a radost.

V procesu mého růstu ustavičně vznikaly situace, kdy sotva jsem odstranila jednu nesnáz, vzápětí se vynořila druhá. Vyřešila jsem jednu otázku, a objevily se další. Zbavila jsem se jich, a nastal další problém. A tak to šlo stále dokola.

Začala jsem se učit, číst hodně knih o osobnostním růstu, hledala jsem učitele a absolvovala kurzy. Během té doby jsem mnohému porozuměla a kardinálním způsobem jsem změnila kvalitu svého života.

Existuje jedna metoda, která mi velmi pomohla. Její podstatou je uvědomění stupně pevnosti vlastních opor a zpevnění těch nejslabších z nich. Dál už pak člověk pracuje na posilování všech opor souběžně.